מסגרת - עיצוב פנים | תמונות | מתנות   רוני רות פלמר - מודרני, אוירה, דמויות,נוף ואבסטרקט 
ריכוז התמונות קישורים מפת האתר אודות לגלריה שלי עמוד ראשי


 
כותרת ראשית - מהות האתר שלי בכמה מילים
בציוריי אני מנסה להעביר תחושות ולהכניס אוירה אופטימית לחללים. לכל ציור תחושה משלו. עליך לבחור ציור שיתאים בצבעוניותו, בנושא ובמידה, לבית או למשרד. בציורי ניתן למצוא אוירה קסומה, אוירה אופטימית, עוצמה וניגודים, זרימה,וצבעוניות מרנינהומדהימה. שילוב הצבעים והנושא הם המרכיב המרכזי להעברת התחושות. חשוב לי שבחירת הציור תהיה מלווה בהתפעמות ואהבה אליה. בכמיהה לשקוע בתוכה ולספוג את הרוח הנושבת ממנה. ציורי נוף ודומם
לומדים לצייר עם רוני רות פלמר
אני שמחה להזמינך לחוג ציור ייחודי במינו המקנה לכל אחד ללא ניסיון או ידע בציור להפיק ציורים מרהיבים תוך התנסות ולמידה של טכניקות ציור. באוירה אינטימית בקבוצה קטנה עם יחס אישי. אתם תופתעו מהתוצאות של עבודתכם. אני מזמינה אותך/אותך ליצור עימי קשר טלפוני לברור הפרטים, ומזמינה גם לצפות בגלריית הציורים שלי כאן באתר. יש אפשרות למפגש יצירה חד פעמי הכולל את כל החומרים, צבעים קנבס ומכחולים, ליצירת ציור עד סיומו. החוגים מתקיימים בשעות בוקר, צהרים וערב. יש להתקשר לתאום יום ושעה. מומלץ מאוד ומהנה במיוחד. בנוסף, החוג מאוד מומלץ כמתנה לחבר או חברה.מתנה מקורית ומהנה. ניתן אף להתארגן לקבוצה של 8-10 אנשים לחווייה משותפת - כל אחד יוצר תמונה לעצמו בליווי והדרכה צמודים שלי - כמפגש חברתי חד פעמי - לזמן של 3 שעות ולפי הצורך, עד לסיום היצירות. בנוסף אני מלמדת חוגי פיסול בנייר - חווייה מדהימהההה.

חדש בקריות, רישום מודל עירום בסטודיו שלי בקרית חיים.
החוג יתקיים אחת לחודש ולפי הביקוש. המעוניינים להשתתף במפגשים לציור מודל מוזמנים לפנות אלי להרשמה מוקדמת.
החוגים יתקיימו בימי רביעי בערב, או בשבת.
בהרשמה מוקדמת.
פתוח לכל שוחרי הציור מהאיזור, מעל גיל 18
מתאים למתקדמים ולמתחילים


ציור משותף להעשרת הזוגיות / או מתנה ייחודית

סדנא זוגית - יצירה משותפת ביחד או לחוד - מתנה שמתאימה לכל אחד ואחת
אני מזמינה אתכם לסדנא פרטית, חד פעמית. במפגש ייחודי זה תוכלו לבחור את היצירה לטעמכם ממאגר עצום שברשותי, או דוגמאות שניתן להביא מהבית. אתם תציירו את הציור הנבחר על ידכם בליווי צמוד.. תלמדו את הטכניקה הנדרשת ואת הנושא המצוייר. הסדנא כוללת צבעי אקריל, שימוש במכחולים ובדי קנבס.

יש להתקשר לפרטים נוספים ולתאום מראש

ציור על כלים ורהיטים
הזדמנות לחדש ולרענן כלים משעממים ורהיטים מיושנים. כאן תלמדו לצייר עיטורים, פרחים וציורים של ממש על כלים שכבר יש לכם בבית, ופרטי ריהוט שתרצו להעניק להם מגע משלכם, משהו מיוחד שהוא רק שלכם ולטעמכם. לא צריך לקנות חומרים הכל כלול!!!!!!!! התקשרו אלי לפרטים.

מוזיקה וריקודים דמויות מוזיקה וריקודים

מילים קשורות:
ציור, אקריליק, אקריל, צבעוניות, קנבס, ציורי נוף, ציורי אוירה, עצים, גוונים, אבסטרקט, ציורי נשים, דמויות, פורטרייטים, רישום, צבעים, עצים, אדום, ירוק, כחול, סגול, זהב, רקדניות בלט, רקדנית, בלט, ים, סירות, תחרות, שייט, שמש, שקיעה, פרחים, טקסטורה, טכניקה, פיגורטיבי, דמויות, קבלה, צבעים, עירוני, עצים, נשים
 
 

מסגרת - ראשי רוני רות פלמר קישורים הפוך לדף הבית | מפת האתר אודות עמוד ראשי
כל הזכויות שמורות (c) 2005